Obróbka metali w województwie pomorskim

Oferta spółki POM Sztum obejmuje m.in. takie usługi jak obróbka metali. Od momentu rozpoczęcia działalności na polskim rynku zrealizowaliśmy wiele zleceń – mamy doświadczenie w spawaniu różnych metali kolorowych oraz stali czarnej i nierdzewnej. Nasza siedziba mieści się w Sztumie, w województwie pomorskim, ale współpracujemy z firmami z całego kraju i z zagranicy.

Kontrahentom, którzy są zainteresowani obróbką metali, proponujemy rozmaite usługi. Można nam zlecić:

• gwintowanie na gwinciarce,
• wiercenie na wiertarkach stołowych,
• gięcie i tłoczenie na prasach,
• dłutowanie,
• wypalanie blach (w zakresie od 5 do 120 mm).

W parku technologicznym mamy narzędzia umożliwiające obróbkę metali CNC. Proponujemy m.in.: grawerowanie CNC, toczenie CNC, usługi tokarskie CNC oraz usługi frezarskie CNC.

Spawanie stali – nasza oferta

POM Sztum proponuje także spawanie stali. Realizujemy zlecenia obejmujące spawanie stali czarnej, stali nierdzewnej i aluminium. W zależności od potrzeb Klienta, proponujemy spawanie:

• metodą TIG. W ten sposób można spawać nawet cienkie blachy (o grubości ok. 0,5 mm). Zaletą metody TIG jest także wysoka jakość i czystość spoin – są one estetyczne, nie wymagają czyszczenia. Najczęściej metodę TIG wykorzystujemy do spawania stali nierdzewnych, aluminium, tytanu, miedzi i niklu;
• metodą MAG. Wykorzystujemy ją do łączenia stali konstrukcyjnych m.in. niskostopowych. Zaletami metody MAG jest wysoka wydajność spawania oraz niski koszt materiałów spawalniczych.

Spawanie metali, usługi tokarskie CNC i pozostała obróbka metali to nie cała nasza oferta – proponujemy także usługi ślusarskie. Prowadzimy ponadto sprzedaż detaliczną wyrobów hutniczych.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas usług.