Konstrukcje stalowe

OBRÓBKA CNC

W listopadzie 2008 roku uruchomiliśmy dział odróbki metali na maszynach CNC. Oferujemy wykonywanie detali na sterowanych numerycznie obrabiarkach takich jak frezarka CNC, tokarka CNC.

✔ Czytaj więcej

Maszyna CNC

Obróbka CNC

Projektowanie CAD/CAM

W naszej ofercie znajduje się także projektowanie trójwymiarowych modeli w CAD, które będą odczytywane przez maszyny CNC. Modele przygotowujemy na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Możemy w ten sposób zaprojektować modele konstrukcji stalowych, części i narzędzi oraz innych rodzajów oprzyrządowania.

✔ Czytaj więcej

cad cad

Osprzęt kontenerowy

USŁUGI

W uzupełnieniu oferty świadczymy również inne usługi związane z obróbką metali takie jak Cięcie, gięcie, tłoczenie na prasach, usługi ślusarskie, sprzedaż detaliczną wyrobów hutniczych.Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie sprzedaży detalicznej wyrobów hutniczych.

Dodatkowo oferujemy usługi księgowo-rachunkowe.

✔ Czytaj więcej

cięcie cnc

Modelowanie CAD

KONSTRUKCJE STALOWE

Produkujemy konstrukcje stalowe (stal czarna i nierdzewna), konstrukcje aluminiowe. Nasi Fachowcy posiadają uprawnienia do spawanie konstrukcji metodą MIG-MAG, TIG. Nasze możliwości techniczne wykonania jednorodnej konstrukcji dochodzą… do 6 metrów.

✔ Czytaj więcej

Przykładowe konstrukcje stalowe

 

 

Profesjonalna obróbka metalu na maszynach CNC w województwie pomorskim

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum Sp. z o.o. działa na rynku od 1991 r. Siedziba naszej firmy znajduje się w Sztumie, w województwie pomorskim. Specjalizujemy się w produkcji i obróbce metalu. Klientom proponujemy szereg usług:

• wykonujemy konstrukcje stalowe,
• zajmujemy się obróbką metali CNC – można nam zlecić m.in.: grawerowanie CNC, frezowanie CNC i toczenie CNC,
projektujemy modele w CAD,
• można u nas zamówić spawanie stali metodami TIG i MIG.

Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie – zatrudniamy doświadczonych pracowników, korzystamy z nowoczesnych maszyn (mamy m.in. obrabiarki CNC – frezarki i tokarki) i specjalistycznego oprogramowania.

Współpracujemy z firmami z Polski i zagranicy

Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że współpracujemy z wieloma Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy, m.in. z: Niemiec, Danii, Belgii, Francji, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Naszymi Kontrahentami są podmioty gospodarcze działające w różnych gałęziach przemysłu, np. z branży: stoczniowej, budowlanej czy mechanicznej.
Realizujemy zarówno niewielkie, jak i duże zlecenia. Doświadczony zespół pracowników, nowoczesne maszyny i solidność to główne powody, dla których warto zdecydować się na współpracę z nami. Dzięki zaangażowaniu i solidności nasza spółka miała okazję współpracować m.in. z firmą Thyssen Krupp Encoke przy budowie Koksowni Schwelgern. Wielkość zamówienia wynosiła 500 ton stali. Zlecenie wykonaliśmy w ciągu 6 miesięcy przy całkowitym zatrudnieniu 20 osób.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy rzetelnym, solidnym kontrahentem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki współpracy z cynkownią galwaniczną i ogniową oraz firmami zajmującymi się antykorozją, gwarantujemy kompleksową obsługę.

Wyróżnia nas także indywidualne podejście do Klienta – każdemu oferujemy dogodne warunki płatności i stały kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.
Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z działem handlowym lub do osobistej wizyty w siedzibie naszej firmy w Sztumie, w województwie pomorskim.