Projektowanie modeli w CAD 3D

POM Sztum proponuje projektowanie modeli w CAD. Zajmujemy się także przekształcaniem modeli na kod NC. Modele trójwymiarowe są zrozumiałe dla maszyn CNC, a zatem przygotowanie modelu w CAD jest punktem wyjścia do dalszych prac, które również możemy wykonać w naszym parku technologicznym.

Projektowanie modeli CAD odbywa się w siedzibie naszej firmy – w Sztumie, w województwie pomorskim. Modele przygotowujemy na podstawie dostarczonej przez Klienta dokumentacji technicznej. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, którzy doskonale znają programy, z których korzystamy – w efekcie w krótkim czasie możemy zrealizować nawet duże zlecenia.

Projektowanie modeli w CAD – nasza oferta

Projektowanie modeli w CAD to sposób, aby zwizualizować przedmiot i na podstawie stworzonego modelu oszacować koszty produkcji wyrobu. Naszym Klientom proponujemy:

• projektowanie konstrukcji stalowych,
• projektowanie część i narzędzi,
• projektowanie oprzyrządowania,
• projektowanie osłon i maskownic.

Firmom, które są zainteresowane obróbką mechaniczną stali, proponujemy kompleksową obsługę. Obróbkę wykonujemy na sterowanym numerycznie pionowym centrum obróbkowym CNC – MCV 1016 QUICK. W naszym parku technologicznym korzystamy również z tokarki CNC PUMA 2600YB ze skośnym łożem, z osią Y i napędzanymi narzędziami.

Wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Przedstawią oni pełną ofertę projektowania modeli w CAD do druku 3D.