Konstrukcje stalowe

OBRÓBKA CNC

W listopadzie 2008 roku uruchomiliśmy dział odróbki metali na maszynach CNC. Oferujemy wykonywanie detali na sterowanych numerycznie obrabiarkach takich jak frezarka CNC, tokarka CNC.

✔ Czytaj więcej

Maszyna CNC

Obróbka CNC

Projektowanie CAD/CAM

W naszej ofercie znajduje się także projektowanie trójwymiarowych modeli w CAD, które będą odczytywane przez maszyny CNC. Modele przygotowujemy na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Możemy w ten sposób zaprojektować modele konstrukcji stalowych, części i narzędzi oraz innych rodzajów oprzyrządowania.

✔ Czytaj więcej

cad cad

Osprzęt kontenerowy

USŁUGI

W uzupełnieniu oferty świadczymy również inne usługi związane z obróbką metali takie jak Cięcie, gięcie, tłoczenie na prasach, usługi ślusarskie, sprzedaż detaliczną wyrobów hutniczych.Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie sprzedaży detalicznej wyrobów hutniczych.

Dodatkowo oferujemy usługi księgowo-rachunkowe.

✔ Czytaj więcej

cięcie cnc

Modelowanie CAD

KONSTRUKCJE STALOWE

Produkujemy konstrukcje stalowe (stal czarna i nierdzewna), konstrukcje aluminiowe. Nasi Fachowcy posiadają uprawnienia do spawanie konstrukcji metodą MIG-MAG, TIG. Nasze możliwości techniczne wykonania jednorodnej konstrukcji dochodzą… do 6 metrów.

✔ Czytaj więcej

Przykładowe konstrukcje stalowe

 

Projektowanie modeli w CAD

POM Sztum wykorzystując do obróbki metali maszyn CNC, zmuszony był rozwinąć usługę projektowania i modelowania CAD. Skrót ten pochodzi z angielskiego określenia – computer aided design i określa projektowanie wspomagane komputerowo. Rozwój technologii komputerowych oraz softwaru znacznie wpłynął na projektowanie i modelowanie. Nowoczesne programy CAD znacznie ułatwiły i przyspieszyły prace inżynierów i projektantów. Możliwość tworzenia rysunków 2D, a zwłaszcza modeli 3D upraszcza proces projektowania i pozwala na przeprowadzanie symulacji funkcjonowania poszczególnych konstrukcji.

Absolutna dokładność projektowania

W systemach CAD możemy kreślić geometrie 2D oraz modelować w 3D. Możemy także przygotować dokumentację techniczną oraz wykonywać obliczenia wytrzymałościowe. Dzięki tej technice nasza firma przygotowuje projekty na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Kierując się dokumentacją i z pomocą oprogramowania CAD projektujemy modele konstrukcji stalowych, części i narzędzi oraz innych rodzajów oprzyrządowania. Wykonujemy projektowanie modeli w CAD z największą starannością i dokładnością, tak by zaprojektowany element w 100% był zgodny z dokumentacją techniczna klienta. Praca w systemie 3D pozwala również dostrzec i wyeliminować wiele potencjalnych błędów konstrukcyjnych już na etapie projektowania.

Nasi projektanci pracują na wydajnych komputerach z wykorzystaniem najnowszych wersji programów do projektowania CAD. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do korzystania z naszych usług projektowania i modelowania CAD.

Współpracujemy z firmami z Polski i zagranicy

Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że współpracujemy z wieloma Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy, m.in. z: Niemiec, Danii, Belgii, Francji, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Naszymi Kontrahentami są podmioty gospodarcze działające w różnych gałęziach przemysłu, np. z branży: stoczniowej, budowlanej czy mechanicznej.
Realizujemy zarówno niewielkie, jak i duże zlecenia. Doświadczony zespół pracowników, nowoczesne maszyny i solidność to główne powody, dla których warto zdecydować się na współpracę z nami. Dzięki zaangażowaniu i solidności nasza spółka miała okazję współpracować m.in. z firmą Thyssen Krupp Encoke przy budowie Koksowni Schwelgern. Wielkość zamówienia wynosiła 500 ton stali. Zlecenie wykonaliśmy w ciągu 6 miesięcy przy całkowitym zatrudnieniu 20 osób.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy rzetelnym, solidnym kontrahentem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki współpracy z cynkownią galwaniczną i ogniową oraz firmami zajmującymi się antykorozją, gwarantujemy kompleksową obsługę.

Wyróżnia nas także indywidualne podejście do Klienta – każdemu oferujemy dogodne warunki płatności i stały kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.
Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z działem handlowym lub do osobistej wizyty w siedzibie naszej firmy w Sztumie, w województwie pomorskim.