POM SZTUM

Projektowanie CAD/CAM

Nasza firma, oprócz wykorzystywania do obróbki metali maszyn CNC, posiada zaawansowaną technologicznie usługę modelowania CAD.

Skrót owego programu pochodzi z angielskiego określenia Computer Aided Design i określa projektowanie wspomagane komputerowo. Rozwój technologii komputerowych oraz software’u znacznie wpłynął znacząco na rozwój modelowania elementów użytkowych. Nowoczesne programy CAD/CAM ułatwiły i przyspieszyły pracę zarówno inżynierom, jak i projektantom. Możliwość tworzenia rysunków 2D oraz modeli 3D usprawnia proces projektowania i pozwala na przeprowadzanie symulacji funkcjonowania poszczególnych konstrukcji.

W systemach CAD/CAM możemy zarówno kreślić geometrie 2D, jak i modelować w 3D. Mamy również możliwość przygotować dokumentację techniczną oraz wykonywać obliczenia wytrzymałościowe. Dzięki opisywanej technologii nasza firma przygotowuje modele na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Kierując się otrzymanymi wskazówkami, z pomocą najnowszego oprogramowania planujemy modele konstrukcji stalowych, części i narzędzi oraz innych rodzajów oprzyrządowania. Wykonujemy projektowanie CAD/CAM w taki sposób, by zaplanowany element w 100% był zgodny z dokumentacją techniczna klienta. Praca w systemie 3D pozwala również dostrzec i wyeliminować wiele potencjalnych błędów konstrukcyjnych już na etapie modelowania.

Nasi specjaliści pracują na wydajnych komputerach z wykorzystaniem najnowszych wersji programów do modelowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do korzystania z naszych usług planowania oraz modelowania elementów oraz części użytkowych.

image

Współpracujemy z firmami z Polski i zagranicy

Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że współpracujemy z wieloma Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy, m.in. z: Niemiec, Danii, Belgii, Francji, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Naszymi Kontrahentami są podmioty gospodarcze działające w różnych gałęziach przemysłu, np. z branży: stoczniowej, budowlanej czy mechanicznej.

Realizujemy zarówno niewielkie, jak i duże zlecenia. Doświadczony zespół pracowników, nowoczesne maszyny i solidność to główne powody, dla których warto zdecydować się na współpracę z nami. Dzięki zaangażowaniu i solidności nasza spółka miała okazję współpracować m.in. z firmą Thyssen Krupp Encoke przy budowie Koksowni Schwelgern. Wielkość zamówienia wynosiła 500 ton stali. Zlecenie wykonaliśmy w ciągu 6 miesięcy przy całkowitym zatrudnieniu 20 osób.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy rzetelnym, solidnym kontrahentem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki współpracy z cynkownią galwaniczną i ogniową oraz firmami zajmującymi się antykorozją, gwarantujemy kompleksową obsługę.

Wyróżnia nas także indywidualne podejście do Klienta – każdemu oferujemy dogodne warunki płatności i stały kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.
Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z działem handlowym lub do osobistej wizyty w siedzibie naszej firmy w Sztumie, w województwie pomorskim.