POM SZTUM

Nowoczesna obróbka metali

Już kilkanaście lat temu dostrzegliśmy szansę na dynamiczny rozwój naszej firmy poprzez zaprzęgniecie do obróbki metali nowoczesnych maszyn sterowanych programami komputerowymi.

To pozwoliło nam wykonać ogromny krok w kierunku unowocześnienia naszej produkcji. Dzisiaj naszą specjalizacją jest obróbka metali CNC wykorzystując sterowane numerycznie pionowe centrum pracownicze, które cechuję się szybką i dokładną pracą.

Zalety obróbki CNC są niepodważalne. Maszyny sterowane cyfrowo poprzez programy komputerowe wykonują swoją pracę z niebywałą dokładnością w sposób powtarzalny i umożliwiający wykonywanie dużej liczby zamówień. Ich praca jest sprawna i bezbłędna, a także nie generuje niepotrzebnych odpadów. Ich użycie eliminują potencjalne ludzkie błędy, które występowały podczas korzystania ze starszych technologii. Jest to ewidentna korzyść dla Klienta oraz oszczędność czasu i materiałów.

Elementy wykonane podczas prac CNC są przygotowane z dużą precyzją. Elementy wykonane tym sposobem można rozpoznać na przykład po wysokiej jakości krawędziach, które nie wymagają przeprowadzania dodatkowych prac wykańczających.

image

Nowoczesne maszyny i doświadczony personel

POM Sztum dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Obróbka metali CNC wymaga specjalistycznych maszyn. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają na wykonywanie skomplikowanej obróbki w sposób dokładny i szybki. Do tego celu wykorzystujemy między innymi tokarkę CNC PUMA 2600YB ze skośnym łożem produkcji firmy DOOSAN o maksymalnej średnicy toczenia do 376 mm, maksymalnej długości toczenia do 725 mm oraz średnica przelotu wrzeciona do 102 mm. Nasi pracownicy to fachowcy najwyższej klasy, którzy poradzą sobie z każdym problemem i rozwiązaniem technicznym. Dzięki ich pracy możemy świadczyć usługi tokarskie CNC oraz inną obróbkę matali na najwyższym poziomie.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom do obróbki wykonujemy zlecenia obejmujące:

frezowanie CNC
rozwiercanie CNC
wiercenie CNC
gwintowanie CNC
wytaczanie CNC
grawerowanie CNC

Współpracujemy z Kontrahentami w zakresie zarówno produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią warunki współpracy i odpowiedzą na pytania.