Obróbka metali CNC

Od końca 2008 r. ofercie spółki POM Sztum znajduje się obróbka metali CNC. Do wykonywania poszczególnych detali wykorzystujemy sterowane numerycznie pionowe centrum obróbkowe CNC – MCV 1016 QUICK.

Obróbka metalu CNC jest dziś wykorzystywana powszechnie z uwagi na precyzyjność tej metody. Komputer, który steruje procesem obróbki, gwarantuje dokładność i jednocześnie umożliwia zrealizowanie nawet bardzo dużych zleceń. Klienci, którzy zdecydują się na powierzenie nam obróbki materiału metodą CNC, oszczędzają zarówno czas, jak i pieniądze – nie ma możliwości, że materiał zostanie zmarnowany z uwagi na nieprecyzyjną obróbkę.

POM Sztum – mamy niezbędne narzędzia do obróbki metali CNC

Obróbka metali CNC wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn. POM Sztum dysponuje niezbędnym zapleczem – w parku maszynowym zgromadziliśmy nowoczesne urządzenia, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy m.in. tokarką CNC PUMA 2600YB ze skośnym łożem produkcji firmy DOOSAN (maksymalna średnica toczenia – 376 mm, maksymalna długość toczenia – 725 mm, średnica przelotu wrzeciona – 102 mm).

Dzięki nowoczesnym urządzeniom do obróbki wykonujemy zlecenia obejmujące:

• frezowanie CNC,
wiercenie CNC,
• wytaczanie CNC,
• rozwiercanie CNC,
• gwintowanie CNC,
grawerowanie CNC,
toczenie CNC.

Współpracujemy z Kontrahentami w zakresie zarówno produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią warunki współpracy i odpowiedzą na pytania.