Obróbka metali CNC – Sztum

Już kilkanaście lat temu dostrzegliśmy szansę na dynamiczny rozwój naszej firmy, poprzez zaprzęgniecie do obróbki metali nowoczesnych maszyn sterowanych programami komputerowymi. To pozwolił nam zrobić duży krok w kierunku unowocześnienia naszej produkcji. Dzisiaj wykonujemy obróbkę metali CNC wykorzystując sterowane numerycznie pionowe centrum obróbkowe CNC – MCV 1016 QUICK.

Precyzja i powtarzalność

Zalety obróbki CNC są niepodważalne. Maszyny sterowane cyfrowo poprzez programy komputerowe wykonują swoją pracę z niebywałą dokładnością w sposób powtarzalny i umożliwiający wykonywanie dużych zleceń. Pracują szybko i dokładnie, nie generując niepotrzebnych odpadów i eliminując ludzkie błędy, które występowały podczas obróbki klasycznej. Jest to ewidentna korzyść dla klienta oszczędności czasu i surowca. Elementy wykonane podczas obróbki CNC są przygotowane z dużą precyzją i powtarzalnością oraz cechują je wysokiej jakości krawędzie, które nie wymagają przeprowadzania dodatkowej obróbki wykańczającej.

Nowoczesne maszyny i doświadczony personel

POM Sztum dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Obróbka metali CNC wymaga specjalistycznych maszyn. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają na wykonywanie skomplikowanej obróbki w sposób dokładny i szybki. Do tego celu wykorzystujemy między innymi tokarkę CNC PUMA 2600YB ze skośnym łożem produkcji firmy DOOSAN o maksymalnej średnicy toczenia do 376 mm, maksymalnej długości toczenia do 725 mm oraz średnica przelotu wrzeciona do 102 mm. Nasi pracownicy to fachowcy najwyższej klasy, którzy poradzą sobie z każdym problemem i rozwiązaniem technicznym. Dzięki ich pracy możemy świadczyć usługi tokarskie CNC oraz inną obróbkę matali na najwyższym poziomie.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom do obróbki wykonujemy zlecenia obejmujące:

• frezowanie CNC,
wiercenie CNC,
• wytaczanie CNC,
• rozwiercanie CNC,
• gwintowanie CNC,
grawerowanie CNC,
toczenie CNC.

Współpracujemy z Kontrahentami w zakresie zarówno produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią warunki współpracy i odpowiedzą na pytania.