01
KONSTRUKCJE STALOWE

Konstrukcje stalowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum oferuje wytrzymałe i odporne na korozję konstrukcje stalowe. Współpracujemy z firmami z województwa pomorskiego. Przyjmujemy także zlecenia od zagranicznych Kontrahentów. Ponieważ mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu konstrukcji stalowych, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przystępne ceny oraz produkty najwyższej jakości. Przyjmujemy także zlecenia na spawanie stali i metali.

Konstrukcje stalowe znajdują dziś zastosowanie w wielu różnych branżach, w tym w budownictwie, ale również w handlu, transporcie, rolnictwie. Atuty tych rozwiązań to m.in. szybki montaż konstrukcji, mnogość dostępnych form, łatwa eksploatacja i konserwacja, odporność na działanie ognia, wysokich temperatur, promieniowania UV. Największą zaletą konstrukcji stalowych jest ich duża wytrzymałość mechaniczna w połączeniu z elastycznością stali.

Kluczowe dla wznoszenia konstrukcji stalowych jest wykorzystywanie najwyższej jakości materiału oraz wykwalifikowany, doświadczony personel. Warto też pamiętać, że jakość konstrukcji jest tu związana z bezpieczeństwem użytkowników takich obiektów jak budynki użytku publicznego, budynki mieszkalne, magazyny, hale produkcyjne, hale sportowe czy zakłady przemysłowe.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Do współpracy zapraszamy firmy chcące zamówić konstrukcje stalowe lub poszukujące kontrahenta, który wykona zlecenie z zakresu spawania stali lub innych stopów. Wyróżnia nas dobrze wyposażony park maszynowy – nasi pracownicy na co dzień korzystają ze specjalistycznych narzędzi, np.: tokarki i frezarki uniwersalnej, wiertarek (stołowych, współrzędnościowych i promieniowych), pras hydraulicznych, wypalarek do blach (od 5 do 120 mm) oraz spawarek.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonym fachowcom przyjmujemy zlecenia na:

• konstrukcje stalowe,
• konstrukcje aluminiowe,
• konstrukcje z mosiądzu.

Wszystkie zlecenia wykonujemy w oparciu o dostarczoną przez Klienta dokumentację.