POM SZTUM

Konstrukcje stalowe

Nasze przedsiębiorstwo wielobranżowe oferuje wytrzymałe i odporne na korozję konstrukcje stalowe. Naszą współpracę dedykujemy głownie firmom znajdującym się na terenie województwa pomorskiego, choć przyjmujemy także zlecenia od przedsiębiorstw, które swoją siedzibę posiadają w innych prowincjach, a także od zagranicznych Kontrahentów.

Ponieważ mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu konstrukcji stalowych, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przystępne ceny oraz produkty najwyższej jakości. Nasze usługi obejmują również zlecenia polegające na spawaniu ze sobą elementów użytkowych, które mogą się składać z wielu niepowtarzalnych stopów metali.

Dlaczego wybrać właśnie tę formę tworzenia elementów?

Konstrukcje stalowe znajdują dziś zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, w tym w budownictwie, handlu, transporcie oraz rolnictwie. Atuty opisywanych rozwiązań to między innymi szybki montaż konstrukcji, mnogość dostępnych form czy łatwa eksploatacja i konserwacja. Dodatkowym plusem jest wysoka odporność na działanie ognia, wysokich temperatur oraz promieniowania UV. Jednak największą ich zaletą jest duża ponadprzeciętna wytrzymałość mechaniczna połączona z nietuzinkową elastycznością używanego materiału.

Kluczowe dla wznoszenia opisywanych elementów jest wykorzystywanie najwyższej jakości materiału, który jest formowany przez wykwalifikowany, doświadczony personel. Warto też pamiętać, że jakość stalowych tworów jest tu związana z bezpieczeństwem użytkowników takich obiektów użytku publicznego, takich jak na przykład budynki mieszkalne czy magazyny oraz hale produkcyjne.

image

Dlaczego warto z nami współpracować?

Do współpracy zapraszamy firmy chcące zamówić konstrukcje stalowe lub poszukujące Kontrahenta, który wykona zlecenie z zakresu spawania stopów metali. Wyróżnia nas dobrze wyposażony park maszynowy – nasi pracownicy na co dzień korzystają ze specjalistycznych narzędzi, takich jak tokarki i frezarki uniwersalne, wiertarki o różnych wariantach, prasy hydrauliczne oraz najwyższej jakości sprzęt spawalniczy.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonym fachowcom przyjmujemy zlecenia na:

konstrukcje stalowe
konstrukcje aluminiowe
konstrukcje z mosiądzu

Wszystkie zlecenia wykonujemy w oparciu o dostarczoną przez Klienta dokumentację.